Новини автосалону
04.03.2021

Тест-драйв Audi Q8 50 TDI quattro S line у дилерському центрі Ауді Центр Київ Юг

Експресивний дизайн, передові технології та мистецтво задовольняти найвищі вимоги - новий Audi Q8 поєднує в собі всі ключові риси бренду.
Q8

  Спортивна зовнішність Audi Q8 викликає чіткі асоціації з дизайном першої моделі quattro, а нова восьмикутна решітка радіатора Singleframe чітко вказує в майбутнє. Салон чотиридверного позашляховика-купе нагадує зону відпочинку: він просторий, розкішний та пропонує широкі комунікаційні можливості. Різноманітні інтелектуальні системи, починаючи з MMI touch response і закінчуючи системою голосового керування, та високотехнологічна система навігації ведуть просто в цифрову епоху. Ходова частина і привод доповнюють їх впевненою маневреністю, причому в разі потреби - навіть поза дорогами з твердим покриттям.

  Audi Q8 з імпозантною восьмикутною решіткою Singleframe є новим обличчям сімейства Q. Потужна решітка радіатора розташована вертикально, що в поєднанні зі зміщеним вперед спойлером та збільшеними повітрозабірниками з чітко окресленими контурами підкреслює впевнений вигляд автомобіля. Елегантний дах плавно переходить у похилі задні стійки і спирається на виступи у стилістиці quattro над колісними арками, які можуть вміщувати колісні диски діаметром до 22 дюймів. Світлова смужка у задній частині кузова проходить по поверхні чорного кольору.

  В Audi Q8 ви завжди будете подорожувати в автомобілі спортивного стилю з поєднанням динаміки та економічності: механічний міжосьовий диференціал автомобіля у стандартному режимі роботи розподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями у співвідношенні 40:60. У разі потреби більша частина крутного моменту передається на вісь із кращим зчепленням. Поряд зі стандартною системою прогресивного керування, передатне число якої змінюється зі збільшенням кута повороту керма, в якості опції Audi також пропонує систему рульового управління всіма колесами. Вона забезпечує поворот задніх коліс на кут до 5 градусів: на малій швидкості задля покращення маневреності задні колеса повертаються у протилежному до передніх напрямку, тоді як на високій швидкості з метою покращення стабільності всі колеса повертаються в одному напрямку. У свою чергу нова технологія середнього гібриду (MHEV) забезпечує підвищену економічність.

  Сідайте і насолоджуйтесь. Завдяки ширині, що становить два метри, Audi Q8 у ролі позашляховика-купе забезпечує надзвичайне відчуття простору. Стриманий, благородний дизайн, доступні для замовлення індивідуальні контурні сидіння з функцією масажу та вентиляції, чотиризональна автоматична система кондиціонування повітря та пакет якості повітря підкреслюють вишуканість атмосфери салону.

  У стандартній комплектації Audi Q8 оснащується топовою версією мультимедійної системи MMI Navigation plus. Вона має інтегрований модуль передачі даних Audi connect, який підтримує високошвидкісний стандарт зв'язку LTE Advanced*, і точку доступу WLAN. Онлайн-сервіси Audi connect дозволяють доповнити процес планування маршруту функціями прогнозування. Інноваційна система голосового управління дає змогу швидко і безпечно викликати численні функції за допомогою кнопки на кермі. Завдяки цьому Audi Q8 перетворюється на інтелектуального співрозмовника.

  У темряві опціональна контурна підсвітка підкреслює виразні лінії дизайну салону та освітлює виготовлений за допомогою лазера рельєфний логотип quattro над відділенням для рукавичок, що слугує ще одним прикладом особливої уваги до деталей в компанії Audi.

  У новому Audi Q8 у стандартній комплектації за освітлення шляху відповідають світлодіодні фари головного світла. Доступні на замовлення світлодіодні фари головного світла HD Matrix забезпечують особливо чітке освітлення дороги з вищою роздільною здатністю. У межах своїх можливостей система розпізнає автомобілі, що їдуть назустріч та попереду в попутному напрямку, і регулює інтенсивність окремих частин світлового пучка таким чином, щоб не засліплювати водіїв і водночас якнайкраще освітлювати решту ділянки дороги між транспортними засобами. Активне динамічне регулювання інтенсивності як у режимі дальнього світла, так і в режимі ближнього світла забезпечується без використання механічних компонентів за рахунок вмикання або вимикання окремих сегментів фар. У результаті покращується освітлення дороги з одночасним підвищенням рівня безпеки і комфорту. Різниця між ближнім і дальнім світлом вже практично стерлась.

  Під час паркування, на міських вулицях або в далеких поїздках - Audi Q8 підтримає свого водія у багатьох ситуаціях. До переліку систем, що роблять свій внесок у вдосконалення автомобіля, належать адаптивний круїз-контроль Adaptive Fahrassistent (Adaptive Cruise Assist (ACA)), асистент Effizienzassistent (Efficiency Assist), асистент Kreuzungsassistent (Crossing Assist), система попередження про зміну смуги Spurwechselwarnung (Lane Change Warning), система попередження про наближення до бордюру Bordsteinwarnung (Curb Warning) та камери системи кругового огляду Umgebungskameras. Їх функціонування забезпечує центральний контролер систем допомоги водію. Він постійно розраховує диференційовану модель оточення та використовує її для управління системами допомоги водієві. Необхідні для цього дані контролер отримує (залежно від комплектації) за допомогою до п'яти радарних датчиків, шести камер, дванадцяти ультразвукових датчиків та лазерного сканера. Орієнтовно на початку 2019 року стануть доступними інші високотехнологічні асистенти, такі як асистент дистанційного керування паркуванням у гаражі Remote Garage Pilot*.

  Заключний погляд на задню частину Audi Q8 тільки посилює перше враження: стримані лінії та чіткі контури позашляховика-купе об'єднуються у скромний образ, який водночас символізує бездоганність і динаміку. Експресивний дизайн з характерними рисами першого Audi quattro. Новий Audi Q8.