Ауді Центр Київ Юг Audi

Audi вже сьогодні формує світ завтрашнього дня. З прогресивними технологіями, пристрасною творчістю та новою філософією суспільства. Відкрийте для себе різноманітність наших моделей Audi.

 • new
  Іновації

  Ми змінюємося разом: Audi на GREENTECH FESTIVAL 2022

  # Разом ми змінюємось – під цим гаслом розпочинається GREENTECH FESTIVAL 2022. Найбільший в Європі фестиваль зелених інновацій, натхнення та ідей відбудеться з 22 по 24 червня 2022 року на території колишнього берлінського аеропорту Тегель. Знову Audi є партнером-засновником міжнародної конференції з екологічного розвитку та пропонує широке розуміння своїх власних проектів стійкого розвитку. На його виставковому стенді відвідувачі ознайомляться з технологіями та концепціями, які компанія розробила та запровадила на практиці для підвищення стійкості в своєму ланцюжку створення вартості. У той же час GREENTECH FESTIVAL також включатиме KOA22: перший у Берліні HR-фестиваль для жінок об’єднає таланти з багатьох галузей.

  Дізнатися більше
 • new
  Новини від Audi

  Використання другого життя: модулі акумулятора Audi e-tron електрифікують рикші в Індії

  Друге життя акумуляторів для електромобілів: німецько-індійський стартап Nunam вивозить на дороги Індії три електричні рикші. Вони живляться від використаних батарей, взятих з тестових автомобілів із тестового парку Audi e-tron. Мета проекту полягає в тому, щоб дослідити, як модулі, виготовлені з високовольтних батарей, можуть бути використані повторно після їхнього життєвого циклу автомобіля та стати життєздатним варіантом використання для другого життя.

  Дізнатися більше
 • new
  Новини від Audi

  Audi захоплює дух часу цим автомобілем: перший Audi 80 був представлений 50 років тому

  Він створює серію B, є піонером інноваційних технологій і законодавцем мод, а також стає першим мільйонним продавцем бренду з чотирма кільцями: Audi 80. Значення компактного седана для Audi та Volkswagen Group безперечне. – не в останню чергу тому, що Audi 80 є піонером модульного дизайну.

  Дізнатися більше

Audi
онлайн-склад

Audi
Аксесуари

З оригінальними аксесуарами Audi відкрийте для себе індивідуальні рішення, які полегшують повсякденне життя та надихають на нові плани.

Знайти аксесуари
banner img

Моє авто від Audi.
конфігурувати

Audi дає можливість відчути індивідуальну мобільність преміум-класу. З інноваційними технологіями, прогресивною продуктивністю та емоційним дизайном. Відкрийте для себе наші моделі Audi.

Конфігуратор
banner img

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.