Ауді Центр Київ Юг Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Київ Юг.

 • new
  Новини від Audi 19.03.2024

  Audi Q6 e-tron

  Audi Q6 e-tron1 знаменує собою початок нового покоління електромобілів Audi. Завдяки новій платформі, архітектурі електроніки, технології заряджання та акумуляторів, а також новаторському дизайну для Audi Q6 e-tron1 прокладає шлях до повністю електричного майбутнього Audi.

 • new
  Новини від Audi 05.03.2024

  Зарядний центр Audi у Франкфурті: легко, швидко та без перешкод

  Audi відкриває свій шостий зарядний центр у Франкфурті-на-Майні. На Orber Straße водії електромобілів усіх марок можуть заряджати свої транспортні засоби потужністю до 320 кВт за допомогою чотирьох зарядних станцій високої потужності (HPC).

 • News
  Новини від Audi 22.02.2024

  Оновлення для Audi Q2: нова інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном і віртуальною кабіною Audi

  Сучасніший, більший, цифровіший: моделі Audi Q2 отримають значне оновлення в середині 2024 року. Інформаційно-розважальна система компактного SUV отримує комплексне технологічне оновлення. Відразу кожен новий Audi Q2 буде оснащений віртуальною кабіною Audi virtual cockpit і 8,8-дюймовим сенсорним екраном як центральним блоком керування для MMI. Зручне відділення для зберігання замінює попередню поворотно-нажимну кнопку. Базова ціна Audi Q2* становить 28 600 євро.

 • Audi
  Новини від Audi 06.02.2024

  Коли модель досягає свого максимуму: Новий Audi RS 6 Avant GT

  Новий Audi RS 6 Avant GT1 є вершиною модельного ряду. Спеціальна версія наповнена ексклюзивними деталями як екстер’єру, так і інтер’єру. 

 • Акція
  Новини від Audi 07.02.2024

  Фінансування Audi від 0,01% річних

  .Фінансування від 0,01% річних до 5 років

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.