Іновації та технології
31.05.2021

Торф'яні екосистеми як довгострокові запаси вуглецю: Запуск регіонального техніко-економічного обґрунтування "CO2-Regio"

Завдяки високому вмісту органічних речовин екосистеми торфовищ є високоефективними запасами вуглецю, здатними накопичувати більше вуглекислого газу, ніж ліси, що займають еквівалентну територію. Ось чому Фонд охорони навколишнього середовища Audi та альянс регіональних муніципалітетів, міст та адміністративних районів об’єднують зусилля з програмою підтримки ЄС LEADER * для фінансування дослідження, що вивчає здатність компенсувати парникові гази торфовищ, лісових масивів та перегною. Дослідження також має на меті окреслити, як регіональні фермери можуть переробляти свою землю під альтернативні цілі та отримувати фінансову винагороду за свої зусилля.
Читати далі
Новини від Audi
30.03.2021

Audi Q4 e-tron

Ласкаво просимо на борт: водій та пасажири відчувають абсолютно нові розміри в новому Audi Q4 e-tron. Місткість електричного компактного позашляховика набагато перевищує нинішні межі класу та пропонує простір, порівнянний із пропонованим у повнорозмірному класі. Концепція дисплея також отримала новий вимір: головний дисплей доповненої реальності поєднує реальний і віртуальний світ, а дисплей MMI має діагональ до 11,6 дюймів. Нова генерація керма з сенсорним управлінням представляє курс нової електричної моделі на майбутнє. Що стосується відсіків для зберігання речей, Audi Q4 e-tron має високі показники загальним обсягом близько 25 літрів, а підставки для пляшок у верхній частині дверей - ще одна особливість. Повітряний та прогресивний дизайн інтер'єру дозволяє споживачам відчути епоху нових технологій.
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.
audi

Ауді Центр Київ Юг

11.03.2021

Київ Дніпровська Набережна, 16В +38 (044) 536 92 92

Дізнатися більше