Ауді Центр Київ Юг Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Київ Юг.

 • new
  Іновації 22.06.2022

  Ми змінюємося разом: Audi на GREENTECH FESTIVAL 2022

  # Разом ми змінюємось – під цим гаслом розпочинається GREENTECH FESTIVAL 2022. Найбільший в Європі фестиваль зелених інновацій, натхнення та ідей відбудеться з 22 по 24 червня 2022 року на території колишнього берлінського аеропорту Тегель. Знову Audi є партнером-засновником міжнародної конференції з екологічного розвитку та пропонує широке розуміння своїх власних проектів стійкого розвитку. На його виставковому стенді відвідувачі ознайомляться з технологіями та концепціями, які компанія розробила та запровадила на практиці для підвищення стійкості в своєму ланцюжку створення вартості. У той же час GREENTECH FESTIVAL також включатиме KOA22: перший у Берліні HR-фестиваль для жінок об’єднає таланти з багатьох галузей.

 • new
  Новини від Audi 15.06.2022

  Використання другого життя: модулі акумулятора Audi e-tron електрифікують рикші в Індії

  Друге життя акумуляторів для електромобілів: німецько-індійський стартап Nunam вивозить на дороги Індії три електричні рикші. Вони живляться від використаних батарей, взятих з тестових автомобілів із тестового парку Audi e-tron. Мета проекту полягає в тому, щоб дослідити, як модулі, виготовлені з високовольтних батарей, можуть бути використані повторно після їхнього життєвого циклу автомобіля та стати життєздатним варіантом використання для другого життя.

 • new
  Новини від Audi 10.06.2022

  Audi захоплює дух часу цим автомобілем: перший Audi 80 був представлений 50 років тому

  Він створює серію B, є піонером інноваційних технологій і законодавцем мод, а також стає першим мільйонним продавцем бренду з чотирма кільцями: Audi 80. Значення компактного седана для Audi та Volkswagen Group безперечне. – не в останню чергу тому, що Audi 80 є піонером модульного дизайну.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.