Новини автосалону
07.04.2021

Audi e-tron GT quattro у дилерському центрі Ауді Центр Київ Юг

Електрична мобільність стає динамічною та захоплюючою, як доводить Audi за допомогою e-tron GT. Чотиридверне купе переосмислює класичну ідею Gran Turismo: його дизайн надзвичайно емоційний, а технологія захоплює.
e-tron GT

Два потужні електричні двигуни забезпечують впевнений електричний повний привід та приголомшливі дорожні характеристики. Високовольтний акумулятор із чистою енергією 84 кВт / год дозволяє досягти дальності до 487 кілометрів (для Audi e-tron GT quattro), і його можна надзвичайно швидко зарядити завдяки своїй 800-вольтовій технології .

Характерні для Gran Turismo пропорції, як-от низький і широкий кузов та велика колісна база, чітко підкреслюють: спортивні риси у цій моделі поєднуються з можливістю повсякденної експлуатації. Скульптурний дизайн кузова виступає втіленням потужності та динамізму.

Audi e-tron GT quattro демонструє прогрес у сучасний спосіб. Він одночасно випромінює спортивний характер, високу якість та комфорт. Передні спортивні сидіння plus із інтегрованими підголівниками забезпечують завдяки чітко окресленим боковинам чудову бокову підтримку в поворотах та при водінні у спортивному стилі.

Повний привод quattro з можливістю довільного перерозподілу крутного моменту у поєднанні з електричною системою привода забезпечує інтелектуальний розподіл потужності між окремими колесами. В умовах належного зчеплення з поверхнею тягове зусилля передається переважно на передню вісь.

Доступні у якості опції колеса з оптимізованою аеродинамікою довершують ефективну та водночас високоякісну концепцію автомобіля.

Аеродинамічні характеристики автомобіля забезпечують можливість активно адаптуватися до ситуації на дорозі за допомогою заднього спойлера з двома варіантами положення та повітрозабірників у передній частині.