Новини автосалону
29.01.2021

Тест-драйв нового Audi e-tron Sportback у дилерському центрі Ауді Центр Київ Юг

Повний привод quattro, потужність до 300 кВт (408 к.с.) і запас ходу до 446 км - приготуйтесь відчути задоволення від керування, приправлене гострими відчуттями.Новий Audi e-tron Sportback поєднує чисті емоції з новою інтерпретацією дизайну кузова типу «купе»
test-drive

  Купеподібна лінія даху підкреслює спортивну зовнішність нового Audi e-tron Sportback, а динамічний силует кузова типу Sportback демонструє сучасне розуміння пристрасті. У салоні автомобіля з пропонованим як опція пакетом стилізації інтер'єру design selection також відчувається підкреслено елегантна атмосфера.

  Audi e-tron Sportback вражає спортивною елегантністю. Атлетичні елементи дизайну в зоні порогів вказують на розташовану в нижній частині кузова акумуляторну батарею, створюючи в такий спосіб візуальний центр ваги. У передній частині особливо привабливо виглядає велика восьмикутна решітка Singleframe з вертикальними планками. У задній частині похила лінія плаского даху безпомилково вказує, що тут йдеться саме про модель Sportback.

  Дооснастіть свій Audi e-tron Sportback на свій розсуд: 13 варіантів лакофарбового покриття (деякі доступні як опція) дозволяють підкреслити різні риси характеру автомобіля. Зокрема, до переліку пропонованих відтінків входять Florettsilber, Plasmablau і Daytonagrau.

  Оснащення Audi e-tron Sportback містить численні інноваційні технології. До їх переліку належать, серед іншого, розташовані в салоні віртуальні зовнішні дзеркала заднього виду (опція), на які виводиться зображення з маленької камери. Крім того, автомобіль оснащений топовою мультимедійною системою MMI navigation plus з технологією MMI touch response.

  Повністю електрична система привода Audi e-tron Sportback включає два електродвигуни (по одному на переднійі задній осях) сукупною потужністю (витрата електроенергії в комбінованому циклі, кВт⋅год/100 км: 21,6-26,3 (за стандартом WLTP); 20,6-23,9 (за стандартом NEDC); викиди CO₂ в комбінованому циклі, г/км: 0. Максимальний крутний момент до 664 Нм забезпечує можливість стрімкого прискорення на старті без жодних затримок. У режимі Boost автомобіль прискорюється до 100 км/год за 5,7 с, максимальна швидкість становить 200 км/год.

  В основі значного запасу ходу Audi e-tron Sportback, що сягає 446 кілометрів, лежить високовольтна акумуляторна батарея ємністю 95 кВт/год. Крім того, свій внесок робить рекуперація: у більш ніж 90 % випадків гальмування Audi e-tron Sportback здійснює рекуперацію виключно за допомогою своїх електродвигунів.

  Завдяки численним можливостям для заряджання Audi e-tron Sportback придатний для повсякденної експлуатації без жодних обмежень. Удома ми пропонуємо вам користуватися інноваційною зарядною системою e-tron compact, під час поїздок поповнити запас енергії можна на зарядній станції сервісу e-tron Charging. 

  Audi e-tron Sportback - комбінація спортивного характеру, функціональності та придатності для повсякденної експлуатації. Салон автомобіля пропонує вдосталь місця та можливостей, об'єм багажного відсіку становить 615 л. Зі складеними сидіннями це значення зростає до 1655 л. Пасажири задніх сидінь також можуть насолоджуватися збільшеним простором для голови й ніг.