Новини автосалону
22.02.2021

Тест-драйв Audi S6 TDI Quattro у дилерському центрі Ауді Центр Київ Юг

Audi S6 - спортивне універсальне авто з широким переліком мультимедійних технологій і систем допомоги водію в базовій комплектації, потужним приводом та ефектною зовнішністю.
s6

  У полі зору та в межах безпосередньої досяжності знаходяться важливі елементи мультимедійного оснащення. Керування повністю цифровою комбінацією приладів Audi virtual cockpit з екраном Full-HD діагоналлю 12,3 дюйма здійснюється за допомогою багатофункціонального керма. Залежно від потреб за допомогою клавіші VIEW ви можете обрати один із двох режимів: відображення приладів, таких як спідометр і тахометр, та графічний режим, у якому відображається, наприклад, інформація навігаційної системи.

  У сфері мультимедіа на додачу до передбаченої в базовій комплектації аудіосистеми Audi sound system ми пропонуємо вам доступну як опція акустичну систему Bang & Olufsen Sound System. Варіант Premium складається з 15-канального підсилювача та 16 динаміків. Нова функція 3D-звуку забезпечує ефект об'ємного звучання на передніх місцях. Варіант Advanced з 19-канальним підсилювачем і 19 динаміками поширює 3D-звучання на весь салон автомобіля, пропонуючи всім пасажирам незрівнянні враження від концерту.

  Audi S6 оснащений системою радарів, камерами кругового огляду та ультразвуковими датчиками. На основі отриманих за їхньою допомогою даних центральний контролер систем допомоги водію постійно обчислює модель оточення. Підключені системи допомоги водію, що доступні в якості опцій, пропонують вам високий рівень підтримки під час руху. Як приклад можна навести опційний асистент паркування plus, який у межах можливостей системи за допомогою звукових і візуальних сигналів надає підтримку в процесі паркування та маневрування. Система активується при вмиканні передачі заднього ходу, за допомогою клавіші на центральній консолі або (на замовлення) автоматично, за умови, що автомобіль наближається до розпізнаної перешкоди на швидкості менше 10 км/год. Крім того, ви можете обрати таке комплексне рішення, як пакет систем допомоги водієві City (опція), що розроблений спеціально для використання в умовах міста і поєднує кілька допоміжних функцій. 

  Джерелом енергії Audi S6 слугує 3-літровий двигун TDI V6. Завдяки потужності в 349 к. с. і максимальному крутному моменту, що становить 700 Нм, прискорення від 0 до 100 км/год триває 5,0 с.

  Audi S6 слугує відображенням підкреслено спортивної, виразної та інноваційної сучасної мови дизайну. Численні елементи екстер'єру в стилістиці серії S підкреслюють відмінності від базової моделі. Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду отримали ефектне оздоблення під алюміній. У задній частині знаходяться чотири хромовані накладки патрубків випускної системи, розташовані в дифузорі, оформленому в стилістиці S. 20-дюймові колеса з легкосплавними дисками також входять у базову комплектацію. У якості опції можна обрати 21-дюймові колеса, а також забарвлені в червоний колір гальмові супорти. 

  Уже при відчиненні дверей водія і переднього пасажира підсвічувані алюмінієві накладки порогів з логотипом S та обрамленням забезпечують належне перше враження: тема спортивного стилю продовжується і в інтер'єрі Audi. Передні спортивні сидіння з оббивкою з комбінації Alcantara та шкіри, що входять у базову комплектацію, забезпечують надійну підтримку й оснащені численними електричними регулюваннями. Важіль селектора коробки передач на центральній консолі також прикрашає логотип S. Крім того, додаткові можливості для індивідуалізації відкривають доступні як опція пакети шкіряної оббивки та декоративні вставки. 

  Усі пасажири як переднього, так і заднього рядів сидінь насолоджуються збільшеним простором для голови та ніг. Про приємну атмосферу потурбується доступний як опція пакет якості повітря з іонізатором та ароматизатором. Опційний панорамний дах пропускає більше світла в салон і забезпечує додаткові можливості для вентиляції.

  Передня частина Audi S6 вражає спортивними елементами, до яких належать широка та пласка решітка Singleframe з логотипом S6 у захисній решітці радіатора, виразні бічні повітрозабірники та прогресивний дизайн освітлювальних приладів.